درباره ما

نویان رسا مفتخر است که در سطح ملی ، به عنوان اولین شرکت تعاونی هوشمند سازی مشاغل و توسعه ی کشوری استارتاپهای برگزیده ، همراه و حامی تمام کسانی باشد، که تصمیم گرفته باشند تغییری در کسب و کار خود ایجاد کنند و یا با راه اندازی یک استارتاپ بدیع در اندیشه ی توسعه و فراگیر کردن آن در سطح ملی باشند.

اگر استارتاپی دارید ، یا ایده ای دارید که میخواهید در قالب یک پروژه ی استارتاپی راه اندازیش کنید، یا برای پروژه ی استارتاپی خود احتیاج به بودجه جهت تکمیل پلتفرم های مربوطه دارید،یا اینکه اصلا نمیدونید ایده ای که دارید استارتاپی هست یا نه؟ و شاید اصلا نمیدونید کجا هستید و میخواهید چیکار کنید! هیچ اشکالی نداره….ما با آغوش باز و اراده ای پولادین، بر آن هستی که کمکتون کنیم، استارتاپتون رو راه بندازید، تامین اعتبار کنید ، توسعه اش بدین ، و برسین به اون نقطه ای از موفقیت…که دیگه نیازی به حمایتی نداشته باشین….و حتی بخواهید چراغ راه بقیه باشین، اونایی که یا جا موندن، یا خبر نداشتن ، یا منتظر یک فرصت بودن.

راستش….همه ی این ها یی که گفتم ، نه یک تبلیغ بود ، نه یک رویا…فقط یک پیشنهاد دوستانه ی جدی و واقعی بود. میتونید با یکی از روش های”تماس با ما”….ما را پیدا کنید ، آشنا بشید ، دنبال کنید ، سوالاتتون را بپرسید ، مشاوره ی رایگان بگیرید ، و به یکی از روشهای پیشنهادی ما که بیشتر از بقیه مورد پسندتون باشه ، شروع کنید.

تازه ما کلی کار دیگه هم داریم انجام میدیم…..

برای اینکه متن طولانی نشه فقط فهرست کلی کارهائی را که انجام میدیم را اینجا براتون مینویسیم.اگه خودتون یا دوست دیگه ای به کمک ما نیازداشت…باز به همون روشی که در بالا گفتم…میتونه ما را پیدا کنه و دنبال کنه و کمک بگیره و شروع کنه.

به همین سادگی

خدمات قابل عرضه اختصاصی برای کاربران حقیقی و حقوقی:

 • برندینگ متفاوت و تضمینی در سه سطح محلی ، کشوری( ملی ) ، منطقه ای ( با تاکید بر کشورهای همجوار)
 • فروش و صادرات تضمینی کالا و محصولات داخلی،چه در بازارهای داخلی،چه دربازارهای خارجی، توسط خودتان ،بدون نیاز به واسطه ها
 • اعطای نمایندگی کلیه ی استارتاپ های موفق طرف قرارداد، به متقاضیان خود اشتغالی در تمام شهرهای کوچک وبزرگ کشور
 • مشارکت و سرمایه گذاری در استارت آپ های مبتکرانه و بدیع، بدون محدودیت جغرافیایی در کشور
 • طراحی بسته های اختصاصی شتاب دهنده برای استارتاپ ها و حتی مشاغل سنتی و نیمه سنتی
 • هوشمند سازی مشاغل سنتی و نیمه سنتی
 • طراحی و گرافیک فاخر ، برای هر نوع کسب و کاری که اراده ی جدی برای تبدیل شدن به یک برند را دارد.
 • ارائه ی بسته های تبلیغاتی موثر ، جهت نفوذ به بازار هدف ، متناسب با بودجه و اهداف شما
 • تهیه و ارائه ی بیزینس پلن های تخصصی ، به صورت کاملا ویژه و اختصاصی برای هر کسب و کاری
 • تهیه و ارائه ی فایل های مورد نیاز برای راه اندازی خط تولید ثروت ، متناسب با ایده و یا کسب و کار شما
 • و خیلی چیزای دیگه که اگه بخوام بنویسم…. اینجا جاش نمیشه. اما نگران نباشید ، اگر چیزی میخواهید که در این فهرست ها نبوده ، باز میتونید از ما کمک بگیرید..

در ضمن عنوان رسمی و کامل ما اینه : شرکت تعاونی توسعه هوشمند مشاغل نویان رسا

و افتخار داریم که اولین شرکت تعاونی حمایت از استارتاپ های کشور هستیم…بدون محدودیت جغرافیایی

سپاس از توجه شما